جستجو

درباره ما

مجموعه صنایع تولیدی خانه سپید مشرق زمین به پشتوانه حضور 55 ساله مدیران شرکت در بازار لوازم خانگی در ایران و با هدف ایجاد اشتغال مولد به عنوان پاشنه آشیل اقتصاد مقاومتی ، مجموعه تولیدی خود را در زمینی به مساحت 7000 متر مربع در سال 95،  با پیشرفته ترین مجموعه خطوط تولید و مونتاژ کولر گازی تحت لیسانس شرکت Haier چین ( بزرگترین تولید کننده لوازم خانگی در دنیا و مالک کارخانه جنرال الکتریک آمریکا ) آغاز نمود . 

 

توسعه سرمایه گذاری با مشارکت طرف خارجی در کنار توسعه آموزش هاي مهارتي و فني و حرفه اي معطوف به نيازهای این مجموعه جهت تولید تمامی محصولات لوازم خانگی طی برنامه ای 15 ساله به عنوان راهبرد این شرکت با تمام توان در حال پیگیری می باشد . 

در فاز نخست ، تولید انواع کولر گازی و ماشین های لباسشویی اتوماتیک در جریان است که تا کنون موفق به تولید کولرهای اسپیلیت سرد و گرم در 2 مدل و ماشین های لباسشویی 7.5 کیلو و 8.5 کیلویی در یک مدل شده ایم و در تلاش برای ارائه کولرهای گازی ایستاده و اینورتر و حاره ای برای سال 98 هستم . 

تمامی تلاش این مجموعه جهت ارائه محصولات با بهترین کیفیت ممکن برای مصرف کنندگان ایرانی و صادرات به سایر کشورها می باشد و امید است با حمایت مصرف کنندگان از محصولات ایرانی شاهد توسعه عرضه محصولات ایرانی در جهان باشیم . 

 

 

فیلترها
Sort
display